23 lip 2012

Kolejny dzień w Warszawie. O dziwo wiele tu zieleni. ...o wiele więcej niż w Krakowie.  Jest zdrowo, sympatycznie i ekologicznie , czyli tak , jak wszyscy lubią ! :p
Ten parczek akurat , znajduje się na Powiślu...dzielnicy idealnej do zamieszkania , przynajmniej dla nas. Po pierwsze - blisko do PKP Powiśle ( właściwie pod nosem), po drugie blisko wszędzie i  po trzecie - fajnie jest mieszkać na Powiślu, bo wszyscy mieszkają na Powiślu :d haha !
Oprócz słynnego PKP , w okolicy znalazłyśmy świetny lumpeks na Dobrej oraz klimatyczny antykwariat , gdzie wśród gór książek można zaszyć się na cały dzień ;)
Co jeszcze warto odhaczyć, będąc w stolicy ?  Bibliotekę Uniwersytecką ! A dokładnie dach gmachu biblioteki i znajdujący się tam przepiękny ogród, będący jednym z największych tego rodzaju ogrodów w Europie ! Bardzo ciekawe miejsce, w sam raz by poczytać książkę ;)

                                       ( Kate : tee - TK Maxx; skirt - sh; shoes - h&m;
                                     Donna : tee - Topshop; skirt - TK Maxx; shoes- next)

5 komentarzy:

  1. Bardzo pozytywna recenzja Warszawy ;) Ja sama tu mieszkając nigdy nie czułam większej sympatii do niej. Bardzo podobają mi się Wasze zestawy- kolorowo i oryginalnie. Tak trzymać! :) Zaczęłam obserwować Waszego bloga

    OdpowiedzUsuń
  2. mmmm podoba mi sie. Bardzo fajnie wyglądacie!

    OdpowiedzUsuń
  3. Moim faworytem jest gepard świetnie prezentuje się przy dekolcie :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...