21 lip 2012

I skąd ta nienawiść (Krakusów?) do Warszawy ?  Przedostatni tydzień spędziłyśmy właśnie w stolicy ( lansu i bansu ) . Naprawdę nie możemy pojąć , skąd bierze się ta niechęć. Niechęć bardzo często nieuzasadniona i pozbawiona sensownej argumentacji.
My w Warszawie się wręcz zakochałyśmy ! Ludzie, miejsca knajpy...wszystko ma tu swój klimat, powiedziałybyśmy, warszawski - bo do żadnego innego nie podobny, specyficzny. Dla samych lodów Soprano, gwaru na Chmielnej i Nowym Świecie, pogawędek przy cydrze na krawężniku w PKP , ładnych dziewcząt i powabnych mężczyzn, dla 5 przygód w jeden dzień i dla wódki za 2 zł , pitej w knajpce o powierzchni metr na metr - warto wydać te 27 zł ( TLK Krk-Wawa) i odbyć przesympatyczną podróż z polskimi kolejami, racząc się kartą wysublimowanych dań  w wagonie barowym Wars :d Polecamy ;p
Pod spodem stylizacja " wyjdź na miasto i poderwij pana młodego, tudzież zrób sobie zdjęcie z grupką kawalerów w koszulkach z napisem ' Tomek się żeni' " .
Bez jakiejś ekstrawagancji i raczej na luzie...czyli spodenki i klapki...a pierwsze skrzypce oczywiście grają dodatki i kolory. Tak! Otóż dodatki są bardzo ważne :p Bez przeładowanych palców, nadgarstków i łydek - nie pokazuj się publicznie ! :d 

Last week spended in Warsaw was very colorfull , interesting and funny.
Reasumming:
5 days
3 girls
& a lot of ...vodka ? ;p
Outfits below are not very outrageous, just usual. Sandals and shorts - perfect for a walk in a warm  day to the city ! The first fiddle play accessories and colors, without them don't even try to go out . (just kidding of course ;p)

( Kate : tee- Pull&Bear; shorts - sh; necklace- sh;
  Donna : tee - Topshop; shorts - diy; shoes- next; )

1 komentarz:

  1. Kate- cudowna koszulka!
    Donna- podoba mi się Twój neonowy pasek!

    http://goldlemonade.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...